Predávajte s realitnou kanceláriou s najnižšou províziou v meste

Poznáte to, keď si realitná kancelária určí vysokú províziu a svojvoľne si upravuje cenu nehnuteľnosti. PREMIERREALITY.sk to vyriešili tak, že udržujú najnižšie poplatky v regióne a zároveň Vám garantujú pravidelnú starostlivosť o Vašu nehnuteľnosť, aby ste nestratili prehľad o predaji s aktuálnou cenou, ktorú vždy potvrdíte. Odborné poradenstvo PREMIERREALITY.sk sa opiera o dlhoročné skúsenosti s predajom a vytváranie cenových máp. Klienti realitnej kancelárie si pochvaľujú jednoduchú spoluprácu s potvrdením súhlasu na zverejnenie ponuky a pravidelným prehľadom o stave predaja. Nevyhnutnou súčasťou služieb je daňové a zmluvné právne poradenstvo.

PREMIERREALITY.sk má prehľadný sadzobník poplatkov a poskytuje zľavy pre rôzne typy spolupráce. Klienti oceňujú flexibilitu pri stanovení provízie podľa vopred dohodnutých a objednaných služieb.

Certifikovaný realitný poradca zabezpečí predaj Vašej nehnuteľnosti bez rizika. Ušetríte peniaze a čas na administratívnych úkonoch. Z aktuálnej databázy záujemcov o kúpu vyberie toho najvhodnejšieho, ktorý je preverený aj po finančnej stránke.

PREMIERREALITY.sk VYTVÁRA REÁLNE  HODNOTY PRE VAŠE POTREBY S DOSTUPNOU CENOU

Zdieľaj to