S HUMOROM: NA NOVÝ ROK U MARCINA

Samozrejme, že Silvestra a Nový rok oslavuje aj fiktívny novoveský hrdina Marcin. Aj keď svojsky. Veď posúďte sami:

Marcin si na prípitok k novému roku kupuje šampanské v krabici, pretože sa bojí, aby mu zátka nestrelila do oka, aj keď kedysi korkové zátky od vína dával vždy niektorej zo svojich mileniek ako piercing do jazyka. Aspoň toho potom veľa nenarozprávali. Kedysi mal Marcin dokonca ako jediný človek na svete zbrojný preukaz na tieto korkové zátky.

Marcin na Silvestra pije alkohol už od rána a o polnoci namiesto ohňostroja zvracia z balkóna do výšky. Radosť majú všetci susedia, ktorých okná sú na rovnakej strane, ako má Marcin balkón. Môžu z vnútornej strany okna skúmať, čo Marcin celý deň jedol.

Napríklad také obložené chlebíčky k telke. Až tento rok Marcin prišiel na to, že krajce chleba je praktickejšie natierať maslom a obložiť salámou, syrom a zeleninou z vrchnej strany. Nemusí to potom zbierať z koberca a aj na tácke to vyzerá krajšie. Aj uvarené vajcia sa mu krájajú lepšie, keď ich predtým olúpe.

Pri toľkom jedle a pití sa Marcinovi často stáva, že má riedku stolicu, alebo zápchu. Prišiel však na to, že sračku vyrieši tak, že si slamkou fúkne do zadku trochu múky a tak hovno zahustí. Naopak, pri zápche tvrdú stolicu rozšľahá ponorným mixérom. Naposledy sa mu však šmykla ruka a mixérom zachytil aj visiace semenníky. Odvtedy má na každé vajce miešok zvlášť. Čo sa hodí jeho milenkám pri sexuálnych hrách a prirovnávajú to k dvom vedľa seba visiacim kivi. Niekedy nie je jasné, či Marcin visí za vajcia, alebo vajcia na ňom.

Aby Marcin neroznášal pohlavné choroby pri orálnom uspokojovaní viacerých žien naraz, tak ako jediný človek má schopnosť prevrátiť si jazyk na opačnú stranu tak, ako ponožku, a opäť ho použiť. Aby vydržal obšťastňovať všetky svoje ženy, tak predstiera orgazmus. Začne vzdychať a vypustí trochu moču.

Keď sme už pri tých milenkách. Marcin sa ich pravidelne ku koncu roka zbavuje, ako keby zotrel blato z podrážky a prijme pod svoje krídla nové. Zaujímavé, že stále sa nájde dosť žien, ktoré sa mu ozvú na inzerát: “Hľadám skúsené školáčky, pružné stareny, aj špinavé kurvy na celoročný milenecký vzťah podľa pevného rozpisu.”

Marcina najviac na ženách vzrušujú mliečne zuby, bradavky na lopatkách a keď sa nápadne podobajú na niektorého z chlapov, ktorých pozná.

Čas sa nedá zastaviť a všetci starneme. Aby sa Marcin udržiaval v kondícii a vyzeral mlado, tak si v soláriu opaľuje aj vnútornú stranu predkožky a pred každou návštevou si ju žehlí na puky. Vlasy si fénuje prdmi a keď ide čúrať, tak sa vyzlečie do naha. Kokot sa totiž musí vytiahnuť celý, keď chce chlap čúrať. Nohy má také dlhé, že ho tlačia pod pazuchami a často ho môžete vidieť s potápačskými okuliarmi, pretože mu smrdia oči. Z hlavy mu trčí kábel od nabíjačky, lebo má vybité zuby a zo zadku mihalnice, lebo si vysral oko. Doteraz však nie je jasné, prečo si Marcin pri zívaní zakrýva dlaňou riť. Svojim jedinečným hlasom nadaboval hru Tetris. Chudobné deti, hrajúce sa pri bytovke, sa vždy tešia keď sa Marcin vracia domov, pretože má stále nejaké suché kôrky z chleba vo vrecku od teplákov.

A čo novoročné predsavzatia? V novom roku by sa chcel Marcin naučiť hrať jazykom na klavíri a počas toho spievať. Aby toho nebolo málo, tak by chcel vedieť počas šoférovania skákať cez švihadlo, bežať strmhlav hore kopcom a neprdieť do rytmu počas sexu. Možno preto, že má aj pri prdení východňarsky prízvuk. Do konca nasledujúceho roka by sa chcel naučiť robiť internetové stránky, aj keď sa tomu venuje už roky. Prišiel však na to, že internetová stránka nemá byť z papiera, ale v digitálnej podobe.

A na záver: Prečo Marcinovi smrdia malíčky na rukách? Pretože sa nimi snažil prepchať hovno do odtoku vo vani.

Pin It on Pinterest

Share This